Zadzwoń do nas 81 466 99 66 lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00

Infolinia 81 466 99 66 e-mail info@print-master.pl

Usługi

Tonery do drukarek

Odpowiednie wyposażenie naszego biura w dobry i sprawny sprzęt elektroniczny stało się w dzisiejszych czasach standardem. Jednak ani komputer ani drukarka nie funkcjonują prawidłowo bez właściwie dobranych materiałów eksploatacyjnych. Wpływają one na jakość pracy naszych urządzeń. W przypadku drukarki laserowej lub kserokopiarki jednym z najważniejszych elementów eksploatacyjnych jest toner. Właściwie dobrany mający doskonałej jakości komponenty posłuży nam na długo.

Firma Print Master s.c. mieszcząca się w Lublinie oferuje tonery najlepszej jakości, które są niezawodne w swojej pracy. Biorąc pod uwagę potrzeby i oczekiwania naszych klientów stworzyliśmy bogaty oraz bardzo starannie wyselekcjonowany asortyment dobrych gatunkowo produktów. W naszej ofercie znajdują się tonery Premium oraz Standard. Dbając w szczególności o wygodę naszych klientów każde zamówienie dostarczane jest bezpośrednio pod wskazany adres przeważnie tego samego dnia na terenie całego Lublina. Istnieje również możliwość odbioru lub zakupu osobistego w różnych punktach w mieście.

Tonery Premium to wysokiej klasy produkty stworzone z myślą o bardzo wymagających klientach. Wyróżniają się one komponentami najlepszej jakości. Produkty Premium spełniają wszystkie niezbędne wymagania, posiadają odpowiednie certyfikaty oraz patenty. Tonery gwarantują idealną jakość otrzymywanych wydruków, czysty i wyrazisty tekst, bez najmniejszych zabrudzeń, a także osypywania proszku z kasety w trakcie drukowania. System Allpage pozwala wykorzystać do samego końca proszek zawarty w kasecie, utrzymując przy tym doskonałą jakość wydruku. Zastosowane chipy w kasetach są odporne na aktualizacje oprogramowania przez producentów drukarek.

Tonery Standard są produktami sprawdzonymi o dobrej jakości komponentów, które kupisz w bardzo atrakcyjnej cenie. Świetnie sprawdzają się w urządzeniach zarówno do zastosowania biurowego, jak i osobistego w domu.

Naszym klientom zapewniamy pełną gwarancję na wszystkie produkty oraz darmową wymianę w przypadku reklamacji lub uszkodzenia tonerów podczas transportu. Zużyte kasety bezpłatnie odbieramy od klienta z wystawieniem karty przekazania odpadów.

Tusze do drukarek

Aby Twoja drukarka atramentowa funkcjonowała prawidłowo i drukowała dokumenty oraz zdjęcia na najwyższym poziomie, powinna ona być wyposażona w dobrej jakości materiały eksploatacyjne. Elementy te nie tylko znacząco wpływają na wygląd wydruków, co jest niezwykle istotne chociażby w pracy biurowej, ale również odpowiadają za prawidłowe działanie naszego urządzenia. Wiadomo, że bardzo ważny w pracy każdej drukarki atramentowej jest tusz. Bez niego nie jesteśmy w stanie wydrukować ani jednego dokumentu czy zdjęcia. Dlatego ten jakże istotny materiał eksploatacyjny powinien być odpowiednio i profesjonalnie dobrany, byśmy mogli cieszyć się idealnym wyglądem otrzymywanych wydruków, a także długą, bezawaryjna pracą naszej drukarki atramentowej.

Niezawodne materiały eksploatacyjne najwyższej jakości, w tym również tusze, kupisz w firmie Print Master s.c. z siedzibą w Lublinie. Doradzimy Ci odpowiedni produkt do Twojego urządzenia. Asortyment, jaki oferujemy naszym klientom został precyzyjnie wybrany, tak aby spełnić wszystkie oczekiwania użytkowników, dlatego nasze tusze Premium cieszą się ogromną popularnością. Zarówno wśród firm, jak i osób prywatnych. Doskonała jakość użytych do ich produkcji komponentów zapewnia znakomity wygląd wydruków.

Tusze Premium dedykowane są do biur drukujących różną ilość dokumentów, gdzie z pewnością docenią je również najbardziej wymagający użytkownicy. Na produkty Premium jest dożywotnia gwarancja. Ponadto wszystkie zamówienia realizowane na terenie całego Lublina mają darmową dostawę, dotyczy to także wymiany czy utylizacji zużytych kaset. Tusze zamienne dobierane do modeli drukarek atramentowych takich marek jak HP, Brother czy Canon, zostały wyposażone w specjalnie dostosowany płyn barwiący. Nie powoduje on zapychania się głowicy drukującej, czego efektem jest dłuższa i bezawaryjna praca urządzenia. Sprawdzone i niezawodne tusze Premium można zamówić telefonicznie, na stronie internetowej sklepu, bądź kupić osobiście czy odebrać przesyłkę wybierając jeden z kilku punktów w Lublinie.

Bębny światłoczułe do drukarek

Większości użytkownikom drukarek laserowych oraz kserokopiarek wydaje się, że za dobrą jakość uzyskiwanych wydruków odpowiada tylko i wyłącznie toner. Nic bardziej mylnego. Każda drukarka, jak również kserokopiarka, aby sprawnie i wydajnie funkcjonować wymaga zastosowania właściwie dobranych materiałów eksploatacyjnych. A poza tonerem składa się na nie taki element jak bęben światłoczuły, którego rolą jest przeniesienie sproszkowanego barwnika na kartkę papieru w trakcie drukowania dokumentów, bądź zdjęć. Tekst jest przejrzysty, czytelny, a obraz ma rewelacyjną ostrość oraz intensywność kolorów. Z naszą pomocą dobierzesz właściwy bęben światłoczuły do swojego urządzenia drukującego.

Specjaliści Print Master s.c. w Lublinie spośród wielu dostępnych na rynku produktów wyselekcjonowali znakomitej jakości bębny światłoczułe, doskonale kompatybilne z wieloma modelami najlepszych marek produkujących urządzenia drukujące. Naszym klientom zapewniamy dożywotnią gwarancję zakupionych produktów. W trosce o Twoją wygodę, zamówienie złożone telefonicznie, bądź przez nasz sklepie internetowy jest bezpłatnie dostarczane pod wskazany adres na terenie całego Lublina. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów zapewniamy bezpłatną utylizację zużytych bębnów światłoczułych, a ich odbiór potwierdzamy wystawieniem karty przekazania odpadów. Ponadto darmowa jest również wymiana produktów. Niewątpliwą zaletą oferowanych przez nas bębnów światłoczułych jest bardzo dobra współpraca z tonerami Standard oraz Premium. Produkty te cechuje duża wydajność, dzięki czemu możesz wykonać wiele wydruków dziennie nie tracąc przy tym na ich jakości. Co z pewnością docenią osoby pracujące w biurze, gdzie charakter ich pracy wymaga drukowania dużej ilości dokumentów. Nasze bębny światłoczułe pozwalają uzyskać wydruki najlepszej jakości, które nie tylko wyglądają idealnie, ale i nie tracą głębi kolorów oraz ich nie brudzą.

Drukarki laserowe oraz atramentowe

Wybór odpowiedniej drukarki wcale nie jest taki łatwy. Przed podjęciem decyzji na jaki model się zdecydować, musimy zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii, a przede wszystkim jakie ma być jej przeznaczenie. Inną drukarkę kupimy do domu, a jeszcze inną do biura, gdzie wymagana jest intensywna praca urządzenia. Poza zastosowaniem jakie ma mieć nasz sprzęt ważna jest także jej wydajność, koszt materiałów eksploatacyjnych, szybkość wydruku czy dobra komunikacja z siecią Lan lub WiFi. Warto zwrócić uwagę również na to jaką technologią chcemy drukować nasze dokumenty, co również ma duży wpływ na powyższe cechy. I tak w drukarkach atramentowych tekst lub obraz nanoszony jest poprzez naniesienie kropelek tuszu na powierzchnię papieru, a jego nośnikiem jest specjalna głowica znajdująca się w urządzeniu. Wydruk powstaje poprzez liniowe naniesienie atramentu na kartkę. Inna zasada działania jest w drukarkach laserowych, gdzie sproszkowany pigment, czyli toner naniesiony jest na powierzchnię papieru wtłaczany za pomocą bębna światłoczułego, a następnie utrwalany w jego strukturze grzałką. Obraz oraz tekst na wydruku powstaje warstwowo. W zależności od naszych indywidualnych potrzeb doświadczeni specjaliści firmy Print Master s.c. dobiorą najlepszy z dostępnych na rynku modeli drukarek, który spełni wszelkie oczekiwania klienta. W sprzedaży mamy drukarki atramentowe, laserowe, kserokopiarki, bądź urządzenia wielofunkcyjne, które dobieramy według potrzeb oraz wymagań naszych klientów. Bez względu na to czy chcesz kupić ją do domu czy do firmy zaproponowany przez nas model będzie niezawodny w swojej pracy, tani w codziennej eksploatacji oraz mogący drukować dokumenty w kolorze lub czerni. Spośród szerokiego asortymentu produktów, jak również w zależności od upodobań i możliwości finansowych do wyboru są nowe drukarki, kserokopiarki oraz urządzenia wielofunkcyjne. A także używane poddane wcześniejszej naprawie w profesjonalnym serwisie.