Zadzwoń do nas 81 466 99 66 lub skorzystaj z formularza kontaktowego

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00 do 16:00

Infolinia 81 466 99 66 e-mail info@print-master.pl

O nas

Print Master s.c. tworzą ludzie młodzi, bardzo ambitni, z profesjonalnym podejściem do potrzeb i oczekiwań każdego klienta. Nasza działalność rozpoczęła się w 2014 r., a ciągły rozwój oraz praca nad jakością oferowanych produktów, jak i usług sprawiły, że z roku na rok powiększa się grono stałych i zadowolonych klientów. Ambitne plany na przyszłość z pewnością zaowocują rozszerzeniem oraz poprawą jakości oferowanych usług.

Nasza oferta

Znajdziesz u nasz dokładnie wyselekcjonowany asortyment najlepszych i niesamowicie wydajnych materiałów eksploatacyjnych w postaci tuszy atramentowych, tonerów, jak i bębnów światłoczułych. Z przyjemnością doradzimy jaki element będzie odpowiedni do Twojego urządzenia. Zaopatruje się u nas wiele firm, instytucji państwowych, jak i osób prywatnych. Polityka firmy Print Master s.c. jest pro-kliencka, dlatego z myślą o wszystkich klientach oferujemy wiele udogodnień i wygodnych rozwiązań, mających na celu zbudowanie pozytywnej relacji. Na wszystkie produkty dla naszych klientów jest dożywotnia gwarancja. Natomiast zużyte tusze, tonery i bębny zutylizujemy za Ciebie. Wystawiamy także do nich kartę przekazania odpadów.

Nasze marki cenka.pl, doniszczarki.pl oraz HTcube

Bazując na najwyższej jakości komponentów oraz jeszcze większej wydajności produktów stworzyliśmy markę HTcube, a pod nią ofertę specjalnie wyselekcjonowanych tonerów do drukarek laserowych i kserokopiarek oraz tuszy do drukarek atramentowych. Efektem ich pracy są perfekcyjne wydruki, pozbawione niedoskonałości w postaci rozmazanego, nieczytelnego czy nieostrego tekstu i obrazu. Nasz magazyn ma powierzchnię ponad 300 m/kw i zatowarowany jest w najlepszej jakości tusze, tonery oraz bębny światłoczułe. Wszystkie oferowane produkty sprzedawane są stacjonarnie w naszym sklepie w Lublinie lub internetowo za pośrednictwem strony www.cenka.pl lub www.htcube.com.

Dodatkowo możesz także zaopatrzyć się na stronie www.doniszczarki.pl w wysokiej klasy niszczarki dokumentów, które doskonale sprawdzą się w zastosowaniu osobistym, biurowym, profesjonalnym, jak również przemysłowym. Posiadamy także szeroki wybór gilotyn i laminatorów. Wszystkie oferowane produkty są od najlepszych producentów tego sprzętu na rynku – Kobra, Wallner, Dahle, HSM. Dbamy o wygodę naszych klientów, dlatego tworzymy nowe oddziały na terenie całej polski, aby zyskali oni lepszy oraz łatwiejszy dostęp do naszych towarów i usług.